Останні головні новини України » Новости » Публикации » Авто » Відновлення техпаспорта на авто після втрати
13:59 Понедельник 0 25

Відновлення техпаспорта на авто після втрати

12-02-2024, 13:59
Авто 25 0
Втрата технічного паспорта на автомобіль може стати несподіванкою та викликати занепокоєння, адже цей документ є важливим для підтвердження права власності та експлуатації транспортного засобу. Проте, немає причин для паніки. Існує чіткий алгоритм дій, який допоможе вам відновити втрачений техпаспорт.

Що робити, коли загубив техпаспорт на авто


1. Подання заяви про втрату

  • Першим кроком є подання заяви про втрату техпаспорта у відділенні поліції. Це необхідно для того, щоб у разі зловживання вашими документами, ви мали офіційний запис про їх втрату.

2. Звернення до сервісного центру МВС

  • Далі необхідно звернутися до територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ (раніше - МРЕВ) для подачі заявки на відновлення техпаспорта. Не забудьте взяти з собою паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а також копію заяви про втрату, поданої в поліцію.

3. Оплата державного мита

  • Вам буде необхідно оплатити державне мито за видачу дублікату техпаспорта. Розмір мита можна уточнити безпосередньо в сервісному центрі МВС або на офіційному веб-сайті відомства.

4. Отримання нового техпаспорта

  • Після обробки вашої заявки та виготовлення дубліката техпаспорта ви зможете отримати його в сервісному центрі. Терміни виготовлення можуть варіюватися, тому рекомендується уточнити їх під час подачі заявки.

Заключення


Втрата техпаспорта на авто, хоча й є неприємною подією, не є нерозв'язною проблемою. Дотримуючись вищевказаних кроків, ви зможете відновити свій документ без зайвих зусиль та продовжити безпечне користування своїм транспортним засобом. Важливо пам'ятати про необхідність збереження усіх важливих документів та вживати відповідних заходів для їх захисту в майбутньому.
ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Авто 19:00 Суббота 0 51 Кращі автомобілі до 3000$ в Україні: Ваш путівник до доступного вибору

У пошуку автомобіля до 3000$ в Україні, існує кілька варіантів, які можуть вас зацікавити. Залежно від ваших переваг та потреб, ви можете розглянути різні марки та моделі автомобілів, які вписуються у вказаний бюджет. Ось деякі з них: