Останні головні новини України » Новости » Публикации » Экономика » Топ Надійних Банків України 2024: Ваш Путівник Фінансовою Стабільністю
19:38 Суббота 0 36

Топ Надійних Банків України 2024: Ваш Путівник Фінансовою Стабільністю

3-02-2024, 19:38

В Україні рейтинги банків часто враховують такі критерії, як надійність, стійкість до стресових ситуацій, лояльність вкладників, якість активів та ліквідність. За даними порталу "Мінфін" станом на 3 квартал 2023 року, серед найбільш стійких банків виділяються такі фінансові установи як Укрсиббанк, Креді Агріколь Банк, Райффайзен Банк, Кредобанк, ОТП Банк, Приватбанк, Універсал Банк, ПУМБ, та інші.

В іншому джерелі, на сайті forinsurer.com, подано рейтинг надійних банків України у 2024 році, який включає такі банки як ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Креді Агріколь Банк, Ukrsibbank, Кредобанк, Укргазбанк, СІТІбанк Україна, ПроКредит Банк, Правекс-банк, ПУМБ, ІНГ Банк Україна, Універсал Банк та ОТП Банк. Основними критеріями для визначення надійності цих банків є їх здатність чинити опір несприятливим факторам, стабільність в умовах кризи, а також обсяг активів і зобов'язань.


Також важливо зазначити, що деякі з цих банків є державними, що може вказувати на додаткову стабільність та підтримку з боку держави в непрості часи. Враховуючи ці рейтинги, можна зробити висновок про високий рівень конкуренції та надійності в банківському секторі України.
ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Экономика 14:04 Воскресенье 0 17 Вибір топ 10 віскі в Україні

Огляд Топ 10 Віскі в Україні


Віскі – це не просто алкогольний напій, це ціла культура, яка з кожним роком знаходить все більше прихильників в Україні. Від класичних шотландських сортів до інноваційних американських бурбонів, ринок віскі в Україні пропонує широкий вибір для кожного цінителя. У цій статті ми розглянемо топ 10 віскі, які ви маєте спробувати.