Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України, для участі у Мюнхенській конференції з безпеки сформована парламентська делегація, до складу якої паритетно входять представники як парламентської більшості, так й опозиційних фракцій.
Фракцію «Європейська Солідарність» у зазначеній парламентській делегації представляє народний депутат України Олексій Гончаренко.Заяви представників фракції «Європейська Солідарність» щодо неучасті їхньої фракції у Мюнхенській конференції з безпеки є маніпулятивними
Щодо участі народного депутата України Петра Порошенка в інших, «проголошених» ним зустрічах із керівництвом Європейського Союзу, із шістьма президентами, головами урядів країн-членів ЄС тощо, повідомляємо наступне.
Заяв і відповідних документів, що підтверджують зазначені вище зустрічі ані від народного депутата П. Порошенка, ані від міжнародних лідерів до Верховної Ради України не надходило.
![](https://smi.in.ua/uploads/posts/2024-03/1709738013_zobrazhennya_viber_2024-03-06_17-12-02-979.jpg)
![](https://smi.in.ua/uploads/posts/2024-02/1709046382_86788.png)
![](https://smi.in.ua/uploads/posts/2024-02/1708879930_1125646.jpg)
![](https://smi.in.ua/uploads/posts/2024-03/1709724899_5667777.png)
![](https://smi.in.ua/uploads/posts/2024-02/1708879867_screenshot_3_1.jpg)