Останні головні новини України » Новости » Происшествия » Проєкт «Стіна» Порошенка лишила Україну без мільярдів, а кордони - без захисту - розслідування
17:05 Пятница 0 46

Проєкт «Стіна» Порошенка лишила Україну без мільярдів, а кордони - без захисту - розслідування

24-05-2024, 17:05

За Порошенка в Україні так і не збудували якісних фортифікацій, а скандальний проєкт “Стіна” на кордоні з росією став символом великої корупції. Країна в кінці правління Петра Олексійовича опинилася фактично без укріплень та не готовою до повномасштабного вторгнення рф, попри обіцянки Порошенка перетворити державу на фортецю.

Сивочолий свідомо надавав суспільству неправдиву інформацію щодо реального стану фортифікацій.


«Сьогодні Порошенка звинувачують за двома статтями ККУ: «сприяння діяльності терористичних організацій» та «державна зрада». Є всі підстави вважати, що Петро Олексійович навмисно шкодив територіальній цілісності, недоторканності та обороноздатності України.


Адже як можна пояснити його бізнес з Медведчуком, Путіним, вугільний бізнес з так званою «лднр», справу Свинарчуків, вибухи військових складів, порушення обіцянки передати управління своїми активами незалежній стороні, небажання позбутися Липецької фабрики «Рошен» та просто неймовірне у своїх масштабах розкрадання держбюджету», - йдеться у журналістському розслідуванні до десятої річниці вторгнення росії.

ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Происшествия / Видео 18:36 Четверг 0 165 Чи є ймовірність російського вторгнення з Придністров'я?

Світова спільнота не визнає незалежності Придністров'я. Більш того, 2022 року після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, Парламентська асамблея Ради Європи визнала Придністров'я окупованим російськими військами.