У Вашингтоні біля контрольно-пропускного пункту Білого дому озброєний чоловік відкрив стрілянину.
Нападника поранили співробітники Секретної служби США і згодом помер у лікарні, повідомляє радіо “Свобода”.
Внаслідок інциденту було поранено одного перехожого. “Залишається незрозумілим, чи був випадковий перехожий поранений внаслідок початкового пострілу підозрюваного або під час наступної перестрілки”, – заявили у Секретній службі.
Серед працівників Секретної служби потерпілих нема. Повідомляється, що президент США Дональд Трамп перебував у Білому домі під час інциденту.
Як пише AP із посиланням на правоохоронні органи, стріляв 21-річний Насір Бест. У липні 2025 року Беста заарештували після спроби без дозволу проїхати через інший контрольно-пропускний пункт Білого дому, не підкорився наказам співробітників поліції зупинитися і “заявив, що він Ісус Христос”.
21:03
Понедельник
0
0
Справа про смертельне ДТП у Вінницькій області
...
12:57
Среда
0
Ось чому заговорили про Запорізький напрямок: яка ситуація на цій ділянці фронту просто зараз?
14:38
Понедельник
0
Російські спецслужби знову намагаються бити по найболючішому — темі мобілізації
14:14
Воскресенье
0
СБУ завдала чергового удару по окупантах у Покровську та на тимчасово окупованих територіях
Происшествия
11:37
Понедельник
0
0
Білоруські спецслужби звинуватили громадянина Польщі у шпигунстві та показали «фільм» з його затриманням
...
