Останні головні новини України » Новости » Публикации » Общество » Як видалити обліковий запис google
12:11 Пятница 0 41

Як видалити обліковий запис google

26-01-2024, 12:11

Щоб видалити обліковий запис Google, слід дотримуватися наступних кроків:


  1. Увійдіть в обліковий запис Google: Відкрийте веб-браузер і перейдіть на сторінку входу в обліковий запис Google (https://accounts.google.com). Увійдіть в обліковий запис, який ви хочете видалити.

  2. Перейдіть до налаштувань облікового запису: Після входу в обліковий запис натисніть на своє зображення профілю у верхньому правому куті екрана і оберіть "Моя обліковий запис".

  3. Оберіть опцію "Дані та налаштування облікового запису": У розділі "Керування обліковими записами" натисніть на "Управління вашим обліковим записом Google".

  4. Відкрийте розділ "Дані та налаштування": У меню зліва оберіть "Дані та налаштування".

  5. Видаліть обліковий запис: Прокрутіть сторінку вниз до розділу "Видалити обліковий запис Google" і натисніть на посилання "Видалити обліковий запис Google та дані".

  6. Підтвердіть видалення облікового запису: Вам буде запропоновано прочитати умови видалення облікового запису. Якщо ви готові видалити обліковий запис, підтвердіть свою дію, введіть свій пароль для підтвердження та натисніть "Далі".

  7. Підтвердження видалення: Після введення пароля Google ще раз попросить вас підтвердити, що ви дійсно хочете видалити свій обліковий запис. Якщо ви впевнені, що хочете продовжити, натисніть "Видалити обліковий запис Google".

  8. Очікуйте завершення процесу: Після підтвердження видалення облікового запису Google вам буде надано інформацію про те, що ваш обліковий запис був успішно видалений.

Пам'ятайте, що після видалення облікового запису Google ви втратите доступ до всіх послуг Google, пов'язаних із цим обліковим записом, включаючи Gmail, Google Drive та інші. Також будуть втрачені всі дані, пов'язані з цим обліковим записом, тому перед видаленням облікового запису слід зробити резервні копії важливих даних.
ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Общество 18:12 Суббота 0 67 Поради для батьків, коли грудна дитина не хоче їсти Коли грудна дитина раптово або постійно відмовляється від їжі, це може викликати занепокоєння та безліч запитань у батьків. Однак, важливо залишатися спокійними та з'ясувати можливі причини такої поведінки. Ось кілька кроків, які допоможуть вам у цій ситуації: