Такими предположениями поделился совладелец двух крупных российских производств "Новатэк" и "Сибур" - Леонид Михельсон.
Так как США создает трудности для расчета в долларах, то в РФ планируют полностью перейти на расчет в национальной валюте. Михельсон сообщил, что такая возможность обсуждалась с крупными торговыми партнерами РФ - Индией и Китаем.Перед этим Госдеп США сообщил о вводе нового пакета санкций против РФ, в связи с отравлением Скрипалей в Англии.
1 комментарий
15:42
Понедельник
0
157
Стан суспільних настроїв у Росії
...
18:42
Понедельник
0
У рф розпочався бензинова криза після атаки на НПЗ
12:40
Четверг
0
Центробанк РФ запустив друкарський верстат на 15 трлн рублів заради продовження війни
11:07
Пятница
0
Росія вийшла з Конвенції проти тортур: що це означає для України та світу
В России
18:01
Среда
0
0
Тіньова мережа торгівлі російською нафтою: Етібар Ейюб, Тахір Гараєв та ухилення «Роснефті» від санкцій
...
Новинии дня
- Останні
- Головні
- Популярні
09:32
Премʼєр Угорщини Мадяр наказав провести розслідування у справі захоплення інкасаторів «Ощадбанку»
18:07
Реформа старшої школи: МОН затвердило програму для професійного профільного навчання з 10 класу
17:05
Проєкт «Стіна» Порошенка лишила Україну без мільярдів, а кордони - без захисту - розслідування
09:58
Бензиновий генератор 15 кВт — оптимальне рішення для приватних будинків, офісів, кафе та ресторанів
09:32
Премʼєр Угорщини Мадяр наказав провести розслідування у справі захоплення інкасаторів «Ощадбанку»
Похожие новости
