Останні головні новини України » Новости » Публикации » Общество » Топ 5 антивірусних програм 2024: Захистіть свій ПК надійно
17:13 Четверг 0 43

Топ 5 антивірусних програм 2024: Захистіть свій ПК надійно

22-02-2024, 17:13

Топ 5 антивірусних програм для ПК у 2024 році включають:


  1. Surfshark Antivirus - рекомендоване рішення, що пропонує чудовий набір функцій за неперевершеною ціною. Включає захист від усіх відомих вірусів і загроз нульового дня, VPN для повної конфіденційності, систему для аналізу невідомих файлів, щоб запобігти атакам нульового дня, та багато іншого.

  2. Bitdefender Antivirus Plus - одна з найкращих антивірусних програм для захисту ПК з Windows. Пропонує захист від усіх видів онлайн-загроз, включає Bitdefender VPN і Bitdefender Safepay. Має майже ідеальні результати від AV-TEST і великі інвестиції у розробку штучного інтелекту.

  3. Norton 360 - забезпечує могутню защиту проти малуеру, спайуеру, рансъмуеру, адуеру тощо. Включає VPN, родительський контроль, защищенное сховище та менеджер паролей. Norton 360 є золотим стандартом антивірусного програмного забезпечення, яке забезпечує відмінну захист від малуеру та найкращі додаткові функції на ринку.

  4. McAfee - надійна антивірусна програма з оптимізатором ПК та веб-захистом. McAfee відома своїм комплексним підходом до кібербезпеки, пропонуючи широкий спектр інструментів для захисту ваших пристроїв та особистих даних в інтернеті.

  5. TotalAV - легка у використанні антивірусна програма з відмінною VPN-службою та інструментами для оптимізації. TotalAV пропонує широкий спектр захисних функцій, включаючи захист в реальному часі та інструменти для забезпечення конфіденційності в інтернеті.

Ці програми вибрані на основі їх здатності забезпечити комплексний захист від найрізноманітніших кіберзагроз, а також на основі їх додаткових функцій, які можуть підвищити вашу безпеку в інтернеті. Вибір правильної антивірусної програми залежить від ваших конкретних потреб і вимог до захисту.
ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Общество 18:37 Четверг 0 39 Як безпомилково вибрати ортопедичний матрац для сну подружнім парам

Як безпомилково вибрати ортопедичний матрац для сну подружнім парам

Основні з них - якість, тип несучої системи матраца, рівень його жорсткості. Економія на спальних атрибутах, що прямо впливають на здоров'я і якість сну, неприйнятна. Купуючи дешевий двоспальний матрац із матеріалів сумнівної якості, ви просто викидаєте гроші на вітер. Ба більше, відпочинок на такому матраці не обіцяє нічого хорошого: виріб може завдати істотного дискомфорту і навіть спровокувати низку захворювань хребта. Куди розумніше економити на лікарях, ніж на купівлі спального приладдя. Грамотне рішення - вибір добротного ортопедичного матраца, здатного прослужити вам вірою і правдою довгі роки.