Про це він сказав у неділю, 29 червня, в інтерв’ю CBS News, передає Укрінформ.
"Збагачення (урану – ред.) є нашим правом, невід'ємним правом, і ми хочемо реалізувати це право", - наголосив постпред Ірану при ООН.
Іравані зазначив, що Тегеран "готовий до переговорів", але агресія з боку Ізраїлю і США "не є належними умовами для нового раунду переговорів".
Іранський представник в ООН також заперечив, що уряд Ірану погрожує безпеці гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі або інспекторам агентства, яких деякі іранські чиновники звинувачують у допомозі Ізраїлю.
"Немає жодної загрози", - сказав Іравані. Інспектори МАГАТЕ, за його словами, перебувають в Ірані, "вони в безпечних умовах, але діяльність призупинена. Вони не можуть отримати доступ до наших об'єктів".
Іравані також відповів на запитання про те, чому Тегеран не прийняв пропозиції щодо дипломатичного вирішення щодо урану. Посилаючись на вимогу президента США Дональда Трампа про "беззастережну капітуляцію", Іравані сказав, що "капітуляція – це не переговори. Це диктування нам своєї політик
"Якщо вони готові до переговорів, вони побачать, що ми готові до цього. Але якщо вони хочуть диктувати нам, то будь-які переговори з ними неможливі", - заявив Іравані.
12:30
Пятница
0
0
Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба
...
09:16
Вторник
0
Анкара відреагувала на російський удар по турецькому судну
19:46
Четверг
0
США оголосили про припинення морської блокади Ірану
09:34
Среда
0
Білорусь розпочала мобілізаційні навчання біля кордону України
В мире
09:32
Среда
0
0
Премʼєр Угорщини Мадяр наказав провести розслідування у справі захоплення інкасаторів «Ощадбанку»
...
