В Раде выделили дополнительные деньги для погашения зарплатной задолженности перед горняками.
Ранее сообщалось, что на Волыни группа горняков отказывается подниматься из шахты, пока не будут выплачены зарплаты. Люди находятся под землей уже 2 дня.
1 комментарий
08:02
Пятница
0
0
Стратегія гнучкості: як мобільні технології оптимізують логістику агросектору та ритейлу
...
08:35
Четверг
52
Телевізор 32 дюйми — оптимальний вибір для кухні, дитячої кімнати та офісу
09:58
Пятница
86
Бензиновий генератор 15 кВт — оптимальне рішення для приватних будинків, офісів, кафе та ресторанів
10:35
Четверг
0
Запитали — відповідаємо: що насправді хвилює замовників друку
Общество
16:05
Вторник
0
0
Весняна підготовка сільгосптехніки: що перевірити перед виходом у поле
...
