Сполучені Штати Америки планують протягом найближчих місяців повністю вивести залишки свого військового контингенту з території Сирії.
Про це повідомляє BBC.
Таке рішення зумовлене зміною безпекової ситуації та готовністю офіційного Дамаска самостійно протидіяти терористичним загрозам.
Білий дім офіційно підтвердив зміну стратегії щодо присутності американських сил у регіоні.
Високопоставлений представник адміністрації зазначив, що Вашингтон і Дамаск досягли певних домовленостей щодо подальшої безпекової архітектури.
«Дамаск погодився самостійно взяти на себе боротьбу з тероризмом у межах країни, тому американська присутність "у такому масштабі" більше не є необхідною», — наголосили у Білому домі.
Це свідчить про завершення активної фази місії, що тривала майже десятиліття.
Американські військові перебували на сирійській території з 2015 року. Основною метою їхньої дислокації було проведення масштабної операції проти міжнародного терористичного угруповання «Ісламська держава».
09:34
Среда
0
0
Білорусь розпочала мобілізаційні навчання біля кордону України
...
19:46
Четверг
0
США оголосили про припинення морської блокади Ірану
09:32
Среда
0
Премʼєр Угорщини Мадяр наказав провести розслідування у справі захоплення інкасаторів «Ощадбанку»
09:16
Вторник
0
Анкара відреагувала на російський удар по турецькому судну
В мире
11:09
Воскресенье
0
0
У Швейцарії стартував референдум щодо обмеження чисельності населення до 10 млн осіб
...
