Американські військові знищили судно, яке, за їхніми даними, було залучене до контрабанди наркотиків у східній частині Тихого океану.
Про це повідомляє The Hill з посиланням на Південне командування США (Southcom).
Згідно з інформацією командування, судно рухалося відомими маршрутами наркотрафіку і перебувало під контролем організації, яку в США класифікують як терористичну. Деталі щодо конкретної групи, до якої належала ця організація, в Southcom не уточнили. В результаті операції загинули двоє осіб, ще одна людина вижила.
Це вже другий інцидент подібного роду цього місяця. Минулого тижня американські військові також знищили судно, що перевозило наркотики у східній частині Тихого океану, внаслідок чого загинули двоє осіб.
За даними Southcom, з 2 вересня американські сили провели щонайменше 38 ударів у Карибському басейні та Тихому океані, ліквідувавши понад 130 осіб, яких у США називають «наркотерористами».
09:34
Среда
0
0
Білорусь розпочала мобілізаційні навчання біля кордону України
...
19:46
Четверг
0
США оголосили про припинення морської блокади Ірану
09:32
Среда
0
Премʼєр Угорщини Мадяр наказав провести розслідування у справі захоплення інкасаторів «Ощадбанку»
09:16
Вторник
0
Анкара відреагувала на російський удар по турецькому судну
В мире
11:09
Воскресенье
0
0
У Швейцарії стартував референдум щодо обмеження чисельності населення до 10 млн осіб
...
