Велика Британія не дозволила США наносити авіаудари по Ірану з британської бази на острові Дієго-Гарсія та авіабази в Глостерширі.
Повідомляється, що американські військові розраховували на використання бази на Дієго-Гарсія, а також бази RAF Fairford в Глостерширі, де знаходяться важкі бомбардувальники США.
Однак згідно з давніми угодами між Лондоном і Вашингтоном, Пентагон може починати операції тільки з цих двох місць, а також з інших авіабаз Великобританії, де розміщені американські військові літаки і персонал, за попереднім схваленням британського уряду.
Так, Велика Британія не дала дозволу бити по Ірану, будучи стурбованою можливим порушенням міжнародного права.
Журналісти зазначають, що на даний момент Велика Британія не збирається підтримувати США в будь-якій військовій операції проти Ірану.
09:34
Среда
0
0
Білорусь розпочала мобілізаційні навчання біля кордону України
...
19:46
Четверг
0
США оголосили про припинення морської блокади Ірану
09:32
Среда
0
Премʼєр Угорщини Мадяр наказав провести розслідування у справі захоплення інкасаторів «Ощадбанку»
09:16
Вторник
0
Анкара відреагувала на російський удар по турецькому судну
В мире
11:09
Воскресенье
0
0
У Швейцарії стартував референдум щодо обмеження чисельності населення до 10 млн осіб
...
