Останні головні новини України » Новости » Публикации » Экономика » DigitalArt - Маркетингове агентство повного циклу
17:43 Вторник 0 160

DigitalArt - Маркетингове агентство повного циклу

2-07-2024, 17:43

Про компанію


DigitalArt - це маркетингове агентство повного циклу, яке надає повний спектр послуг у сфері інтернет-маркетингу. Агентство має 7 відділів, що охоплюють різні аспекти digital-маркетингу, включаючи таргетовану рекламу https://digitalart.ua/services/target/, контекстну рекламу (PPC), просування в соціальних мережах (SMM), SEO, email-маркетинг, розробку сайтів та UI/UX дизайн.

Наші послуги


 1. Таргетована реклама: Налаштування реклами в Instagram, Facebook, TikTok та LinkedIn. Реклама допомагає досягти цільової аудиторії, підвищити впізнаваність бренду та збільшити продажі.

 2. Контекстна реклама (PPC): Управління рекламними кампаніями в Google Ads, Google Shopping та налаштування аналітики.

 3. Просування в соціальних мережах (SMM): Створення та реалізація стратегій для Facebook, Instagram, TikTok та LinkedIn.

 4. SEO-просування: Оптимізація сайтів для пошукових систем, включаючи проведення SEO-аудиту.

 5. Email-маркетинг: Створення ефективних email-кампаній для залучення та утримання клієнтів.

 6. Розробка сайтів та UI/UX дизайн: Створення сучасних, зручних та функціональних сайтів.

 7. Брендинг: Розробка унікальних брендів та комплексних маркетингових стратегій для їх просування.


Послуги таргетингу


Таргетована реклама є однією з основних послуг DigitalArt. Ми спеціалізуємось на створенні та налаштуванні рекламних кампаній у таких платформах, як Instagram, Facebook, TikTok та LinkedIn. Наша команда аналізує ринок, визначає цільову аудиторію та розробляє стратегії, які допомагають максимально ефективно донести рекламні повідомлення до потенційних клієнтів. Ми використовуємо сучасні інструменти та методи, щоб забезпечити високу конверсію та рентабельність інвестицій у рекламу.


Чому обирають нас


DigitalArt володіє статусом офіційного партнера Facebook, що надає доступ до ексклюзивних інструментів та матеріалів, які дозволяють ще ефективніше управляти рекламними кампаніями. Ми завжди орієнтуємося на результат і знаємо, як досягти максимального ефекту від інвестицій у рекламу. Наші фахівці проводять глибокий аналіз та налаштовують рекламні кампанії таким чином, щоб охопити саме ту аудиторію, яка найбільше зацікавлена у ваших продуктах чи послугах.


Переваги співпраці з DigitalArt


 • Індивідуальний підхід: Ми створюємо унікальні стратегії для кожного клієнта, враховуючи специфіку його бізнесу та потреби.
 • Професійна команда: У нашій команді працюють досвідчені фахівці з різних сфер digital-маркетингу.
 • Постійна підтримка: Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами і готові допомогти у вирішенні будь-яких питань.
 • Висока ефективність: Наші рішення спрямовані на досягнення максимальних результатів за мінімальний час.

Обираючи DigitalArt, ви отримуєте надійного партнера, який допоможе вашому бізнесу рости та розвиватися в умовах сучасного ринку.
ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Экономика 17:27 Понедельник 0 265 Алюминиевый уголок

Алюминиевый уголок представляет собой металлический профиль с пересечением двух перпендикулярных плоских граней, образующих угол. Этот материал изготавливается из металлического сплава и используется в различных отраслях, в том числе в строительстве, производстве, а также для декоративных и отделочных целей. Купить его с доставкой по Украине можно, перейдя по ссылке https://ukrstarline.ua/ru/cvetnoj-prokat-i-splavy/alyuminij/alyuminievyj-ugolok.