Останні головні новини України » Новости » Политика » В России » Alexander V. Kurban: Військовослужбовці російської армії – витратний матеріал Кремля
11:18 Вторник 0 2 435

Alexander V. Kurban: Військовослужбовці російської армії – витратний матеріал Кремля

10-05-2022, 11:18
В России 2 435 0
Станом на сьогодні, людські втрати ЗС РФ складають понад 25,6 тис. Поранених без перспективи повернення до лав окупантів десь близько 75 тис. При кількості втрат загиблими в районі 80 тис осіб, далі приховувати числені втрати буде вже нереально. Втім, Путіна це мало хвилює, бо народу на Росії багато.

Переважна більшість російських військових, що сьогодні знаходиться в Україні є вихідцями з національних округів або депресивних регіонів за Уралом. На цих територіях нема роботи, рівень життя низький, перспектив для молоді та людей середнього віку – ніяких. Варіантів самореалізації для чоловіків не багато. Тому армія є найбільш зручним варіантом подивитися світ, заробити грошенят та якись пільги.

Головний мотиватор для тих, хто сьогодні погоджується їхати на війну в Україну – доплати за «бойові», 3 млн руб компенсації за поранення та можливість безкарного мародерства. Це сильні мотивації. Іноді сильніші ніж небезпека каліцтва та загибелі. До речі, за загибель обіцяют виплату родинам у сумі 7 млн руб одноразово та 5 млн руб відтермінованої виплати. А це вже мотивація для дружин. Особливо коли чоловік ледачий, п’є та б’є дружину.

Вбачаючи таку мотивацію у російського населення, керівництво Кремля розуміє, що має карт-бланш на людські втрати. Як то кажуть на Росії, баби ще народжуватимуть. Й схоже, що така безкарність влади набуває дедалі більш цинічних форматів.


Днями на одному з сайтів присвяченому військовій службі ЗС РФ побачив «Памятку военнослужащего», що містила такі рекомендації:

«Если Вам будут выдавать личные жетоны (жетоны смерти), то имейте в виду, что стандартные производятся из алюминия, температура плавления которого составляет 600 С. При попадании противотанкового снаряда в военную технику, температура внутри бывает более 1000 С. Поэтому рекомендуем, перед мобилизацией, заказать в граверной мастерской жетон из стали (температура плавления 1450-1520 С), что значительно повысит шанс возможности опознания останков и выплаты компенсации в связи с вашей смертью родственникам».ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
В России 20:23 Понедельник 0 738 Россия отреагировала на разрыв Договора о дружбе с Украиной Сегодня Петр Порошенко официально подписал документ об прекращении действия Договора о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Россией и Украиной. Российская сторона тут же выразила свое мнение по этому поводу.