Служба безпеки України приєдналася до платформи НАТО з обміну інформацією про кіберзагрози.
Вона називається Multinational Malware Information Sharing Platform (MN MISP) і розвивається Альянсом ще з 2012 року.
СБУ створила аналог цієї платформи в Україні у 2018 році і наразі MISP-UA – ефективний загальнонаціональний інструмент спільного протистояння кіберзагрозам. До платформи входять майже 1300 представників об'єктів критичної інфраструктури, урядових та військових ресурсів, які можуть стати об’єктами посягань ворожих хакерів.
В умовах гібридної агресії РФ, користувачі MISP-UA щоденно, фактично в режимі онлайн, отримують індикатори кіберзагроз, встановлені за результатами розслідувань СБУ, а також мають можливість поділитись із закритою спільнотою власними даними.
Об’єднання платформ НАТО та СБУ дозволить ще ефективніше боронити вітчизняний кіберпростір від посягань агресора.
12:19
Воскресенье
0
68
Біля Білого дому сталася стрілянина: нападника вбито
...
14:14
Воскресенье
0
СБУ завдала чергового удару по окупантах у Покровську та на тимчасово окупованих територіях
12:57
Среда
0
Ось чому заговорили про Запорізький напрямок: яка ситуація на цій ділянці фронту просто зараз?
21:03
Понедельник
0
Справа про смертельне ДТП у Вінницькій області
Происшествия
14:38
Понедельник
0
0
Російські спецслужби знову намагаються бити по найболючішому — темі мобілізації
...
