Новости Украины » Новости » Не Javelin єдиним: якої ще техніки бракує українським військовим
12:56 Вторник 0 390

Не Javelin єдиним: якої ще техніки бракує українським військовим

26-12-2017, 12:56
Не дивлячись на всю важливість питання можливості поставок Javelin в Україну, країні потрібні обладнання та техніка не тільки для сухопутних військ

Так вважає член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, а також координатор групи “Інформаційний опір”, Дмитро Тимчук.


«Ми повинні не забувати про інші підрозділи Збройних сил, оскільки у нас там далеко не найрайдужніша ситуація,» – зазначає політик.

В першу чергу Тимчук згадує військово-морські сили, адже «основні засоби і сили флоту були “віджаті” росіянами в Криму».


Що стосується військово-повітряних сил, то якщо питання транспортної авіації закрите силами «Антонова», то з бойовою авіацією є проблеми.

«Тут можна робити ставку на модернізацію», – каже Тимчук, додаючи, що проблема існує і по штурмовій, і по винищувальній авіації.


«Питання існують за всіма видами військ. У міру можливостей вони вирішуються,»- підсумував політик.


Він також додав, що вже існують успішні приклади таких рішень. Наприклад, що в Україні в цьому році був освоєний випуск артилерійських боєприпасів необхідних калібрів.ПОНРАВИЛОСЬ? РАССКАЖИТЕ ДРУЗЬЯМ:ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив