Останні головні новини України » Новости » Публикации » Медицина » Секрети правильного лікування гастриту
17:41 Пятница 0 79

Секрети правильного лікування гастриту

26-04-2024, 17:41
Якщо Вас турбують вищезгадані симптоми, потрібно звернутися до терапевта або гастроентеролога. Лікар запитає про історію захворювання, симптоми та ліки, які Ви приймаєте. Крім того, він призначить дообстеження - аналізи крові, калу, а також дихальний тест на наявність бактерій H. pylori. У деяких випадках може знадобитися проведення ендоскопічного дослідження шлунка із забором ділянки слизової оболонки для біопсії.
Лікування залежатиме від причини захворювання. Так, для лікування H. pylori-асоційованого гастриту потрібен прийом комбінації двох антибактеріальних препаратів, а у разі гастриту, викликаного прийомом нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) – відміна або заміна препаратів. Лікар також може призначити інгібітори протонної помпи – препарати, що зменшують агресивний вплив соляної кислоти на слизову.

Щоб запобігти розвитку деяких форм гастриту, варто уникати тривалого прийому НПЗЗ та зловживання алкоголем. Бажано також відмовитись від куріння. Важливо суворо дотримуватись рекомендацій, і тоді неприємні симптоми Вас не потурбують.

Хоча, звісно, краще зайнятися профілактикою гастриту і правильно харчуватися.ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Медицина 18:32 Воскресенье 0 209 Біль в ногах нижче колін: розуміння проблеми Біль в ногах нижче колін — це розповсюджена проблема, яка може вплинути на людину незалежно від віку чи способу життя. Цей дискомфорт може варіюватися від легкого незручення до сильного болю, що обмежує здатність переміщатися або виконувати повсякденні завдання. Причини болю можуть бути різноманітними, включаючи перевантаження м'язів, травми, стани, пов'язані з кровообігом, а також проблеми з суглобами. Розуміння кореня проблеми є першим кроком до вибору правильного методу лікування.