Останні головні новини України » Новости » Публикации » Медицина » Щоденна помилка у вживанні кави може підвищити цукор в крові
17:41 Пятница 0 107

Щоденна помилка у вживанні кави може підвищити цукор в крові

26-04-2024, 17:41

Практично кожна людина п’є каву з ранку. Для багатьох це просто звичка, для інших – спосіб стати бадьоріше після безсонної ночі. Найчастіше каву починають пити відразу після пробудження, проте в цьому випадку ранковий напій може завдати великої шкоди здоров’ю.


Згідно з новим дослідженням, вживання кави перед сніданком негативно впливає на рівень цукру в крові. Щоб довести це, група з 30 здорових людей пройшла три різні експерименти.

У першому вони виспалися, після чого з ранку випили каву. У другому учасники прокидалися на п’ять хвилин кожну годину протягом ночі, а потім також пили каву. У третьому добровольці не спали всю ніч, після чого їм дали міцну каву за 30 хвилин до сніданку

У всіх трьох сценаріях дослідники контролювали рівень глюкози в крові учасників. З’ясувалося, що одна ніч поганого сну не обов’язково вплинула на рівень цукру та інсуліну в крові. Однак, коли після безсонної ночі учасники дослідження пили каву перед сніданком, їх рівень цукру в крові злітав на 50%.
ЗАЛИШАЙТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Медицина 18:32 Воскресенье 0 209 Біль в ногах нижче колін: розуміння проблеми Біль в ногах нижче колін — це розповсюджена проблема, яка може вплинути на людину незалежно від віку чи способу життя. Цей дискомфорт може варіюватися від легкого незручення до сильного болю, що обмежує здатність переміщатися або виконувати повсякденні завдання. Причини болю можуть бути різноманітними, включаючи перевантаження м'язів, травми, стани, пов'язані з кровообігом, а також проблеми з суглобами. Розуміння кореня проблеми є першим кроком до вибору правильного методу лікування.